środa, 15 lutego 2017

Jubiler spełniający marzenia - Gold Art

Zdarzyło Wam się kiedykolwiek poszukiwać oryginalnej, niepowtarzalnej i w 100% dopasowanej do Was biżuterii? Jestem pewna, że tak. Tak też było i ze mną ostatnio. Przeszłam cały Białystok w poszukiwaniu czegoś innego niż mają wszyscy i w moim stylu. Niestety wszędzie były dostępne identyczne modele celebrytek, bo właśnie na taki rodzaj biżuterii się zdecydowałam.Szukałam i szukałam i nigdzie nie mogłam znaleźć czegoś fajnego. Po przewertowaniu internetu w końcu wymyśliłam, co bym chciała. Była to piękna jaskółeczka zawieszona na stałe z boku szyi. Niestety na tym się problemy nie skończyły. Bo jak już wspomniałam nigdzie nie było czegoś takiego.Z pomocą przyszło mi Gold Art. To właśnie oni zdecydowali się na zrobienie mojej celebrytki ze złota próby 585. I teraz pomyślicie, że ile to potrzeba kasy na takie zachcianki. Przecież mogłam się zadowolić zwykłym kółeczkiem albo serduszkiem. O tuż nie! Cenowo wyszło bardzo przystępnie i nie drożej niż w innych sklepach standardowe celebrytki.

Gold Art znałam już wcześniej, bo kupowałam tam prezenty dla moich przyjaciółek na 18. Mają spory wybór biżuterii w bardzo konkurencyjnych cenach. I co najważniejsze wszystko wykonane z najwyższej jakości metali szlachetnych, tj. srebro 925 i złoto 585.Większość dostępnych modeli w sklepie jest wg ich własnego projektu, co gwarantuje nam orginalność i 100% zadowolenie.

W porównaniu z popularnymi jubilerami typu Kruk, Apart, Yes śmiem twierdzić, ze mają oni 2 razy niżesz ceny. Nawet biżuteria na zamówienie jest w bardzo korzystnych cenach. Od niedawna posiadają oni również swoją stronę internetową http://www.celebrytki.pl/, więc jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam do odwiedzenia ich.Gold Art często organizuje akcje z rabatami, np na walentynki było -14%, wiec warto śledzić ich fp.

Gorąco polecam Gold Art, na pewno będziecie zadowoleni z ich usług :*

1 komentarz: