poniedziałek, 16 stycznia 2017

Kampania #zyjpelniazycia - To własnie ja byłam Ambasadorką marki o.b.

Większość dziewczyn, które były Ambasadorkami kampanii Żyj pełnią życia marki O.B. dodawały posty na samym początki akcji.  Głównie pisząc, co tam dobrego otrzymały i to by było na tyle. Ja w brew wszystkiemu i wszystkim postanowiłam napisać post ostatniego dnia kampanii. Głównie w celu przypomnienia o tej akcji, bo pewnie większość z Was już o tym zapomniała.

Na sam początek, co dostałam w paczce Ambasadorskiej:


* opakowanie tamponów ProComfort mini
* opakowanie tamponów ProComfort normal
* opakowanie tamponów ProComfort Night
* dyskretne opakowanie na tampony
* 30  próbek tamponów (2x Mini i 2x Normal)

Co podobało mi się w tej kampanii? Co miała ona na celu?

Przede wszystkim najważniejszym celem tej kampanii było otwarte mówienie o miesiączce i kobiecych sprawach. Nie wstydźmy się być kobietami, przecież stanowimy połowę społeczeństwa! Czemu mamy wstydzić się mówić o okresie? Każda kobieta ma <a przynajmniej powinna mieć> okres i  nie ma w tym nic złego. Nawet przeciwnie, to świadczy o tym, że jesteśmy zdrowe. 

Kolejnym celem tej kampanii było obalenie wszystkich mitów na temat miesiączki. 

Fakt, że właśnie mamy okres nie powinien nas w żaden sposób ograniczać. Nie musimy się izolować od społeczeństwa, próbować jakoś się ukryć, czuć się skrępowany czy bać się, że nagle będziemy miały ogromną plamę na spodniach :D

Właśnie po to jest ta kampania! Żeby każda dziewczyna/kobieta dowiedziała się  marce O.B, która pozwala nam cieszyć się życiem nawet w TE DNI. 

Nie wiem, jak uważają inne kobiety, ale moim zdaniem tampony o wiele bardziej nas chronią przed przeciekaniem i zapewniają większy komfort niż podpaski. 

Wracając do paczuszki Ambasadorki, bardzo dobrym pomysłem były zestawy próbek. Każda z obdarowanych osób ucieszyła się, co pozwoliło przełamać lody na początek rozmowy. Dziewczyny były zadowolone możliwością wypróbowania tamponów przed zakupem.


3 komentarze:

  1. Fajnie, że powstają takie kampanie:) nie każda dziewczyna/kobieta wie, że "okres" nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Kochana dopiero zobaczyłam Twój komentarz pod wpisem o spotkaniu . Każda z dziewcząt która się zakwalifikowała na spotkanie otrzymała od nas maila . Mam nadzieję że zobaczymy się na następnym spotkaniu ;*

      Usuń